05/02/12 21:20

Гръм и мълнии, но ПСВ продължава битката за ШЛ, Твенте може и да не играе в Европа

ПСВ Айндховен се наложи с 5:0 над Ден Хааг в буреносен, в буквалния смисъл на думата, мач от предпоследния кръг на Ередивизие. „Филипсите“ биха без проблем, но мачът бе прекъснат малко след началото на второто полувреме, заради изключително тежките условия за игра, светкавици и гръмотевици наложиха прибирането на играчите. Все пак двубоят се доигра, и приключи добре за ПСВ с голове от Джърмейн Ленс, Ола Тойвонен на два пъти, Закария Лабияд и Драйс Мертенс. Станислав Манолев остана на резервната скамейка и не се появи в игра за домакините. Четир...