05/06/12 14:47

Рангелов и Мицански с голове в последния кръг на Втора Бундеслига, Фортуна ще играе бараж за Бундеслигата

Българските нападатели Димитър Рангелов и Илиян Мицански вкараха голове за своите отбори Енерги Котбус и ФСФ Франкфурт в мачовете им от последния кръг на Втора Бундеслига. Попадението на Рангелов бе много важно, тъй като то донесе победата с 2:1 над Унион Берлин, а с това и оставането на Енерги във второто ниво на немския футбол. В 73-а минута Рангелов реализира за 2:1 след перфектно изпълнение на пряк свободен удар, което попадна в левия ъгъл. Българинът остана на терена до 87-а минута, когато бе изпратен с ръкопляскания от местните фенове, а ...