07/18/12 21:50

Петев: През първото полувреме Динамо не мина центъра, дано да празнуваме на Максимир

Треньорът на Лудогорец Разград Ивайло Петев заяви след равенството 1:1 с Динамо Загреб у дома, че отборът му е доминирал над съперника в много голяма част от мача и си пожела отстраняване на хърватите в реванша на 25 юли. „Като цяло съм доволен от старанието и играта. Особено през първата част тотално надиграхме отбора на Динамо и съм горд с това, което показаха играчите, играха със завидно самочувствие, и така, както сме свикнали да ги виждаме“, каза Петев след първата среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. „Не съумяхме да ...