08/12/12 13:42

Владо Николов: Важното е, че имаме млад отбор, готов да се бори

Капитанът на националния отбор по волейбол Владимир Николов поздрави своите съотборници за четвъртото място на Олимпиадата. Трикольорите ни загубиха малкия финал от Италия с 1:3 гейма. „Аз смятам, че отборът ни игра много добре. Единственото, с което не успяхме да се справим, бе техният начален удар. Изпълняваха изключително силен начален удар в точния мач“, сподели капитанът на тима ни. „Всички момчета си свършиха работата, когато влязоха в игра. Не успяхме да се справим със Савани. Бяхме по-добри в атака и на блок, по-добри в защита, но това ...