08/15/12 23:52

Аржентина би Германия във Франкфурт

Аржентина победи Германия с 3:1 в контролна среща, която се игра във Франкфурт. Бундестимът игра 60 минути с човек по-малко и съвсем закономерно записа загуба, която е втора поредна за тима след тази в полуфинала на Евро 2012 срещу Италия. От началото на мача двата отбора заложиха предимно на атаката и положенията пред противниковите врати се редяха едно след друго. Все пак, по-чистите определено бяха в полза на „гаучосите“. В 9-а минута Игуаин бе оставен сам, но от 4 метра стреля над вратата, а в 26-а Рохо засече топката с глава от близко разс...