09/02/12 20:18

Спартак Варна с трета поредна победа

Трета поредна победа записа отборът на Спартак Вн. Варненци се наложиха в домакинството си срещу Видима-Раковски с 2:0 и продължават да са лидери в Б група. Попаденията бяха дело на Боян Илиев в 53-ата и на Беадиров в 83-ата минута. Домакините упражниха териториален превес още в началото на двубоя и в 3-ата минута Беадиров пропусна да реализира най-чистото положение в мача, когато след грешка на бранител на гостите остана непокрит във вратарското поле, но шутира над вратата. Спартак показа повече креативност през първата част, но трудно намираш...