09/13/12 18:00

Ивайло Петев: Дойде времето да бием Литекс

В неделя на Лудогогорец предстои поредното изпитание в "А" група. Шампионите гостуват на Литекс - един от малкото отбори, победил шампионите през миналото първенство. Три дни преди мача треньорът на "орлите" Ивайло Петев сподели очакванията си за дербито в Ловеч. Двубоят е по-специален за младия специалист, той като голяма част от кариерата му на футболист премина именно в Литекс. - Г-н Петев, какви са очакванията от гостуването на Литекс? - За мен по-скоро това е поредният мач от първенството. Очаквам съперникът да играе със всички сили срещу ...