09/17/12 09:27

Симеоне: Аз съм виновен за 3-те гола

Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне пое вината за трите гола, които тимът му допусна у дома при победата с 4:3 над Райо Валекано. Носителите на Суперкупата на Европа водеха с 4:0 до 82-ата минута, но в края на срещата се отпуснаха и градските съперници набързо върнаха три попадения, като дори можеха да стигнат и до равенство. „Отборът игра добре. Прибързах със смените и за това отговорността за трите гола в нашата врата е моя“, коментира аржентинският специалист. „Много съм доволен от първите 70 минути от мача, в които видях Атлетико да ...