11/01/12 11:20

Карпати Лвов с българските треньори елиминира Металист за Купата на Украйна

Карпати Лвов с българските треньори Николай Костов, Неделчо Матушев и Веско Бранимиров елиминира силния отбор на Металист Харков в турнира за Купата на Украйна и отива на четвъртфинал. Редовното време завърши 1:1, но с гол на резервата Леван Кения в 108-ата минута жълто-зелените от Лвов спечелиха с крайното 2:1. Гостите от Харков откриха резултата в 72-ата минута, но само пет минути по-късно Семир Щилич изравни. Три минути след влизането си в игра пък грузинецът Кения реализира победния гол. Мачовете между Карпати и Металист винаги са заредени ...