11/05/12 09:42

Сър Алекс след многото пропуснати дузпи: Аз ще бия следващата и така ще вкараме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън се пошегува със своя отбор след поредната пропусната дузпа. Уейн Рууни сбърка от бялата точка в мача срещу Арсенал, но за щастие на Фърги това не се оказа фатално и „червените дяволи“ успяха да победят с 2:1. Рууни обаче се превърна в четвъртия играч на Юнайтед, който през този сезон пропуска от бялата точка. „Мисля, че аз самият ще бия следващата седмица и тогава ще вкараме“, сподели шеговито Фърги. Ван Перси, Хавиер Ернандес и Нани са другите играчи, които пропусната от дузпа през сезона, но ...