02/02/13 23:01

Важна победа за Еспаньол, Мартин Петров поигра четвърт час

Еспаньол записа много важна победа с 3:2 над Леванте в мач от 22-рия кръг на Примера дивисион. За каталунците малко над четвърт част поигра Мартин Петров, който по този начин записа своя втори мач за новия си отбор. Доскоро Еспаньол бе плътно замесен в борбата за оцеляване, но от привличането на българина насам отборът вече има 2 победи и 1 равенство и по този начин вече може да диша по-спокойно. В Барселона първият гол бе дело на играч на Леванте, но в грешната врата. В 42-а минута Давид Наваро си отбеляза нещастен автогол и така даде аванс на...