02/17/13 21:29

СНИМКИ: Юношите до 19 година загубиха втората контрола в Благоевград

Юношеският национален отбор на България до 19 години загуби с 2:5 от Босна и Херцеговина във втория контролен мач между двете страни, игран на стадион „Христо Ботев” в Благоевград. „Лъвовете” започнаха отлично и поведоха с 2:0, но впоследствие гостите успяха да се възползват максимално от открилите се шансове за обрат, информира официалната страница на БФС. Милчо Ангелов откри резултата в 27-та минута, когато получи пас с пета от Станислав Дрянов и със силен шут с десния крак в далечния ъгъл преодоля Ведран Кьосевски. 120 секунди по-...