Лаптопа се сринал още след първия гол

Първият гол на Лудогорец срина всичко и в мен, и в играчите, призна Костадин Ангелов

Наполи постигна категоричен успех срещу Ливорно (ВИДЕО)

Тимът на Рафаел Бенитес спечели с 4:0 срещу новака в Серия А и отново е на 2 точки зад Рома, вижте всички резултати от мачовете в Серия А

Стойчо Стоев нападна Гоце Делчев: Грозна картинка, тук не се играе футбол

"На тоя терен не можеш да покажеш нищо. Най-хубавото е, че бихме и си отиваме от тук"

3 точки аванс за Лудогорец на върха след 3:0 и в Гоце Делчев (+ВИДЕО)

Лудогорец запази едноличното си лидерство в „А” група след класически успех над Пирин (Гоце Делчев) като гост в 12-ия кръг. С голове на Златински и Абало в края на първото полувреме и на резервата Марселиньо четири минути преди изтичането на редовните 90 минути разградчани се върнаха на победния път след нулевото равенство с Ботев (Пловдив) в миналия кръг.

"Светците" победиха Суонзи с 2:0 с истински ангел пазител на вратата (ВИДЕО)

Артур Боруц направи чудеса на вратата на Саутхмептън, който временно влезе в топ 4 след трета поредна победа

Челси наказа Норич на "Кароу Роуд" (ВИДЕО)

"Сините" от Лондон спечелиха с 3:1 визитата си на "канарчетата" и поне временно излязоха на трето място, Вилиан блести със страхотен гол

Тоти: В Рома са събрани играчи от световна класа

Не мислим за титла, има няколко отбора, които са по-силни от нас, казва Принцът на Рим

56-а титла за Серина след триумф в Пекин

Първата в света победи Йелена Янкович на финала с 6-2, 6-2

Янузай може да играе за Англия

Рой Ходжсън лансира идеята младият талант на Манчестър Юнайтед да бъде натурализиран

Чезари: Сашо Томов може да е всякакъв, но само той успя да измъкне ЦСКА от "Титан"

Лъчезар Николов вярва, че Лупи се е върнал на "Армията" само с добри намерения, но трябва да го докаже на хората

Германия без Ларс Бендер срещу Швеция и Република Ирландия

Футболистът на Байер (Леверкузен) е бил освободен от ангажименти към Бундестима заради закъсани мускулни влакна да дясното бедро

Кличко отсвири Кобрата, следващият му мач няма да е с българина

Украинецът може да си избира срещу кого да играе и коя титла да защитава

Тежка контузия за защитник на М'Гладбах

Алваро Домингес счупи костица и ще отсъства 10-12 седмици

Кобрата: Кличко не е непреодолим

Красота в мача с Поветкин нямаше, но това не е фигурно пързаляне, а голям мач за световната титла, казва Кубрат Пулев

Калоян Иванов носи успех на Авелино

Калоян Иванов донесе победата на тима на Авелино над Сасари с 80:78 (20:22, 38:42, 57:59) точки в приятелски мач преди началото на редовния сезон в италианското първенство

Даниел Албрехт прекрати кариерата си

Световният шампион в алпийската комбинация от Оре 2007 Даниел Албрехт прекрати състезателната си кариера

Локо (София) се отказа от лагера в Тетевен

Божидар Митрев пропуска реванша с Калиакра за купата

Олимпийският огън пристигна в Москва

Самолетът с олимпийския огън за зимните игри в Сочи'2014 пристигна в руската столица Москва. Той бе предаден на организационния комитет на тържествена церемония снощи, която се проведе на стадиона на Панатинайкос в гръцката столица.

Инциденти с фенове по време на мач във втора дивизия на Бразилия

Фенове прескачаха загражданията и нахлуха на терена, за да избегнат претъпканите трибуни по време на мач от втора дивизия на футболното първенство на Бразилия

Дами играха тенис на токчета за Турнира на шампионките (снимки)

Атрактивни дами се записаха за участие и демонстрираха желание за игра, майсторство и отлично настроение на изградените кортове на улица "Гурко" - на метри от старт-финалната линия на Маратона на София

Вивиан Златанова с първа титла при жените

На финала 15-годишната пазарджиклийка се наложи над братовчедка си Борислава Ботушарова с 2:1 сета

Сутрешна гимнастика и бойни изкуства страртираха Move week 2013

По време на Маратон София се в пешеходната зона на ул. „Гурко” се проведоха първите събития от Move week 2013 - Европейска седмица на спорта и физическата активност

Крум Дончев спечели рали "Стари столици"

Екипажът на Крум Дончев и Петър Йорданов от Глобул Рали Тийм спечели 44-ото рали "Стари столици" 2013 г. Надпреварата край Шумен бе последен кръг от Националния рали шампионат и от Балканската рали купа

Петя Неделчева спечели сребърен медал на сингъл

На финала на сингъл Неделчева загуби от втората поставена испанка Беатрис Коралес

Домусчиев: Ивайло Петев беше случайност, бюджетът на Лудогорец е 5 млн. евро

"Еуфорията вече отмина и мислим за следващите неща, които ни предстоят", обяви босът на Лудогорец

Георгиева: Спортът е култура, която калява духа

"Спортът е култура, която калява духа и предполага успехи във всяко едно занимание", каза министър Георгиева след старта на Маратона на София

Шампионът на Тур дьо Франс отказа участие заради контузия

Шампионът от тазгодишното издание на "Тур дьо Франс" Крис Фруум (Великобритания) отказа участие в престижната Обиколка на Ломбардия

Тъжен край на кариерата на великия Льоб

9-кратният световен шампион катастрофира в 15-ия етап на рали Франция, невредим е

Над 1000 души се включиха в Маратона на София

Старт на събитието даде министър Мариана Георгиева в компанията на президента на БОК Стефка Костадинова

Цецо Соколов заби 25 точки при загуба на Тренто

За гостите от Модена полският диагонал Збигнев Бартман приключи с 24 точки

Лукойл Академик започва в Израел участието си в Еврокъп

Първият мач на "студентите" в турнира е на 16 октомври в Израел, а първото им домакинство е седмица по-късно в София

Иниго Мартинес заменя Раул Албиол в състава на Испания

Защитникът на Реал Сосиедад Иниго Мартинес ще замени контузения Раул Албиол в състава на националния отбор на Испания за световното квалификации. Албиол пропусна предстоящите два мача заради мускулна травма

Хуан Мартин Дел Потро спечели титлата в Токио

Дел Порто победи на финала третия поставен Милош Раонич (Канада) със 7:6(5), 7:5 за 1:46 час

Бандаловски с жълт картон при загуба

Бившият капитан на ЦСКА Иван Бандаловски игра едно полувреме за отбора на Уд Хаверле Льовен, който загуби с 0:1 като гост на Брюж в мач от 10-ия кърг на футболното първенство на Белгия

Ямбол победи Спартак (Плевен) в първия ден на турнира в Пловдив

В другата среща домакините от Академик (Пловдив) се наложиха над Черноморец с 85:78 точки

Люис: Не беше чак толкова впечатляващ мач

Поветкин много често ходеше напред с наведена глава, а Кличко често висеше отгоре му

Четвърто, шесто и единадесето място за България от Европейското по планинско колоездене

22-ма родни състезатели участват в спускането, надежда за медал ще кара контузен

Станков: Продължаваме с добрите игри

Очаква ни труден мач, срещу съперник, който ще бъ­де мотивиран да спечели трите точки

Херо: Целта е да се спасим