10/21/13 23:15

Кошмар за Селта, загуби в последната минута от Леванте

Селта записа четвърта поредна загуба в Примера дивисион, с 0:1 у дома срещу Леванте. Това е трети пореден мач за тима от Виго, загубен с един гол разлика, а в последните си пет мача "небесносините" имат само едно отбелязано попадение. След поражението, Селта остава в зоната на изпадащите, само с 6 точки от девет кръга. Леванте събра 13 с днешните три, и е девети. Селта доминираше, и владееше повече топката, но рядко стигаше до чисти положения, за да реализира. Гостите пък успяха да превърнат единствения си удар в очертанията на вратата в гол, с...