10/29/13 00:59

Атлетик Билбао с безценна победа над Хетафе

Атлетик Билбао взе важна победа над Хетафе, с 1:0 като гост, в последния мач от 10-я кръг на Примера дивисион. Двубоят бе пряк сблъсък за петото място в класирането, и с трите точки, Атлетик измести Хетафе от него, и е само на точка от Виляреал, и на три от третия в класирането Реал Мадрид. Аймерик Лапорте реализира безценното попадение за Билбао още в осмата минута, и въпреки невероятният натиск на Хетафе през второто полувреме, резултатът се запази. Диего Кастро пропусна дузпа в 44-та минута, и не успя поне да изравни за мадридския тим. Гости...