11/05/13 23:45

Сосиедад се оказа костелив орех за Юнайтед

Испанският Реал Сосиедад и Манчестър Юнайтед не успяха да излъчат победител в двубоя си от група А на Шампионската лига. Сблъсъкът на стадион „Аноета“ в Испания приключи без голове – 0:0, като двата тима имаха прекалено малко възможности пред двамата вратари. Гостите от Англия приключиха мача с числено намален състав, след като Маруан Фелайни получи втори жълт картон минута преди края на редовното време. През втората част резервата Робин Ван Перси пропусна от бялата точка. През първото полувреме двата тима показаха доста постна и скучна продукц...