11/06/13 13:12

Треньорът на Игокеа Баич: Ако ни се отвори шанс за победа, ще го използваме

„Ако ни се отвори шанс за победа, със сигурност ще го използваме”, бе категоричен треньорът на босненския Игокеа Драган Баич. Тимът му гостува довечера от 18 часа на българския шампион Лукойл Академик в четвъртия кръг на турнира Еврокъп. „Познавам доста от играчите на Лукойл, защото някои са играли в Адриатическата лига. Добър отбора са, а и имат класни български играчи. Няма да ни бъде лесно. Определено излизаме срещу здрав противник. Лукойл изгуби в първите три кръга с така да се каже близки резултати. Ние от друга страна имахме тежък мач в А...