12/20/13 23:34

Айнтрахт Франкфурт не успя да вземе победа като домакин в девети пореден мач

Отборите на Айнтрахт Франкфурт и Аугсбург не успяха да излъчат победите в първи мач от поредния кръг на Първа Бундеслига. Двубоят на стадион „Комерцбанк Арена“ приключи при резултат 1:1. Това бе деветият пореден мач за Айнтрахт, в който тимът не може да запише успех. Гостите от Аугсбург, които до момента правят отличен сезон в Германия, откриха резултата в 33-ата минута, а в голмайстор се превърна Раул марсело Бобадия. Домакините от Айнтрахт се опитаха да отговорят незабавно, създавайки два отлични шанса в рамките на няколко минути, но без особ...