09/21/10 10:32

Жардел кълне с черна магия рефера на Черно море–Левски

Най-голямото име в първенството ни Марио Жардел прокълна на няколко пъти с бразилска черна магия рефера Никола Йорданов при загубата на неговия “Черно море” 2:3 от “Левски”.Първия път това стана в 62-ата минута, когато при резултат 2:1 за Най-голямото име в първенството ни Марио Жардел прокълна на няколко пъти с бразилска черна магия рефера Никола Йорданов при загубата на неговия “Черно море” 2:3 от “Левски”.Първия път това стана в 62-ата минута, когато при резултат 2:1 за "Левски" Тасевски бе изведен в коридор, а вратарят Илко Пиргов отби топката с двете си ръце и ...