10/20/10 19:02

“Реал” (М) мина и през „Милан”

„Реал” (Мадрид) на практика вече се класира за 1/8-финалите в Шампионската лига, след като без особени затруднения преодоля „Милан” с 2:0 на свой терен. „Галактическият” тим води убедително в група G на най-силния клубен турнир с пълен актив от 9 точки и още не е допуснал гол през този сезон. „Росонерите” пък ще трябва да водят тежка борба за второто място с „Аякс”, който се изравни по точки с италианския колос (4) след победа с 2:1 над френския аутсайдер „Оксер”. 9-кратният европейски шампион спечели с два гола за една минута още преди да е изминал и четвърт част от началото на срещата. Кристиано Роналдо откри в 13-ата минута след пряк свободен удар, като прекара топката през лошо построената стена.