11/21/10 17:29

ФУТБОЛ: Блекбърн потопи Астън Вила

Блекбърн, Англия /КРОСС/ Астън Вила без капитана си Стилиян Петров претърпя неприятно поражение при гостуването си в Ланкашир на Блекбърн Роувърс с 0:2 в първия мач от неделната програма на 14-ия кръг на английската Премиърлийг. Автор и на двата гола на "Иууд Парк" стана Мортен Гамст Педерсен, който се разписа в самия край на първото полувреме, а след това в 66-ата минута бе най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле след изпълнение на корнер.Така след този мач Астън Вила се смъкна на незавидната 13-та позиция със 17 точки, но може да бъде изместен от Фулъм още днес, ако столичани надвият Манчестър Сити.
Източник: Информационна агенция КРОСС