01/01/11 17:48

Ман Юнайтед започна годината с драматично 2:1 над Уест Бромич

София /КРОСС/  Манчестър Юнайтед постигна много важна победа като гост на Уест Бромич в изключително интересен мач от 21-ия кръг във Висшата лига. Двубоят завърши 2:1 в полза на "червените дяволи", а пред двете врати имаше безброй вълнуващи моменти. Домакините можеха дори да поведат, когато резултатът бе 1:1, но Одемвинге изпусна дузпа, а след това появилият се на мястото на Димитър Бербатов Хавиер Ернандес донесе победата на тима си с гол в 75-ата минута, съобщава НовСпорт. Българинът игра един час за тима си, но за съжаление на всички фенове на Юнайтед не успя да се разпише, тъй като не успя да излезе на чиста позиция за отбелязване на попадение.
Източник: Информационна агенция КРОСС