04/12/11 15:35

Преди Манчестър(Юнайтед)-Челси

София /КРОСС/ Днес в 21:45 часа българско време ще започнат първите две четвъртфинални срещи-реванш от Шампионската лига. Sport1 предоставя най-интересните новини около двубоите. В най-интересния сблъсък един срещу друг се изправят английските Манчестър Юнайтед и Челси на "Олд Трафорд". Първият двубой в Лондон бе спечелен с 1:0 от "червените дяволи", но домакините претеднираха за неотсъденa дузпa в своя полза, което може да нажежи обстановката тази вечер. За "сините" това е последен шанс да спасят сезона, след като вече на практика отпаднаха от борбата за титлата в Премиър лийг, изоставайки на 11 точки от своя съперник, а те също така отпаднаха и от турнирите за ФА Къп и Карлинг Къп. Така че, Шампионската лига остана единственият шанс тимът да вземе трофей през този сезон, но задачата изглежда доста сложна към момента.
Източник: Информационна агенция КРОСС