03/16/12 09:31

Манчестър Юнайтед отпадна от Лига Европа

Манчестър Юнайтед отпадна от Лига Европа, след като ”червените дяволи” загубиха и двата си мача с испанския Атлетик Билбао. В четвъртък вечерта англичаните паднаха като гости с 2:1, а преди седмица загубиха и на ”Олд Трафорд” с 2:3. Атлетик Билбао не оставиха нито за момент съмнение, че заслужават повече да продължат напред и бяха по-добрият тим на терена през целия мач. През второто полувреме пропуснаха възможността да разгромят именития си съперник. Димитър Бербатов за пореден път не попадна дори и сред резервите на тима си. Автори на попаденията за Атлетик станаха Фернандо Йоренте и Оскар де Маркос. За Юнайтед се разписа Уейн Рууни в 80-та минута.