10/15/11 20:39

“Славия” свали ЦСКА от върха

“Славия” удари ЦСКА с 2:1 насред стадион “Българска армия”. И спря победния ход на домакините, които имаха 8 победи от 8 мача. Четвъртият пореден успех на “белите”, който е и първи като гост срещу армейците от 9 г., качи “Лудогорец” на върха.Славистите започнаха със самочувствие и бързо поведоха - след разбъркване в наказателното поле ... “Славия” удари ЦСКА с 2:1 насред стадион “Българска армия”. И спря победния ход на домакините, които имаха 8 победи от 8 мача. Четвъртият пореден успех на “белите”, който е и първи като гост срещу армейците от 9 г., качи “Лудогорец” на върха.Славистите започнаха със самочувствие и бързо поведоха - след разбъркване в наказателното поле ...