03/15/12 21:59

Алкмаар и Валенсия продължават напред в Лига "Европа"

/КРОСС/ ПСВ Айндховен отпадна от турнира Лига Европа. Холандците завършиха наравно -  1:1,  у дома срещу испанския Валенсия, но след загуба с 2:4 на стадион „Местая” преди седмица напускат турнира. В днешната среща точен за Валенсия бе Рами две минути след почивката, а за ПСВ вкара капитанът Тойвонен (64). Испанците завършиха мача с човек по-малко, тъй като голмайсторът Рами бе изгонен. В другата среща Удинезе се наложи над Алкмаар с 2:1 на собствен терен, но резултатът не бе достатъчен, за да продължи в турнира след инкасираната загуба с 0:2 в първия мач. Двата гола за тима от Удине вкара капитанът Антонио Ди Натале (3-дузпа, 15). Фалкенбург вкара гол за холандците в 31-ата минута, с което класира отбора напред в турнира.