12/01/10 23:28

Йънг Бойс също продължават напред в Лига Европа

ПСВ Айндховен, Металист Харков и Йънг Бойс Берн се класираха за фазата на директна елиминация в Лига Европа, след като спечелиха петите си срещи от груповата фаза. Йънг Бойс се класира напред от група "Н", след като победи вече класиралия се Щутгарт с 4:2. Мачът беше забавен с 30 минути, след като тежкият снеговалеж покри изцяло изкуственото покритие на стадиона в швейцарския град Берн. Щутгарт водеше с 2:1 до самия край на срещата, но осем минути преди края Скот Сътър изравни, а Емануел Маюка вкара два гола за победата на Йънг Бойс. Вече кл...