03/30/12 06:21

Резултати в Лига Европа

/КРОСС/ Тази вечер се изиграха първите срещи от четвъртфиналната фаза в Лига Европа. За пореден път в турнира се получиха някои наистина вълнуващи мачове. Сензацията Атлетико (Билбао) постигна поредна грандиозна победа с 4:2 в гостуването си на Шалке 04 и почти докосва следващата фаза. Атлетико (Мадрид) пък надигра с 2:1 Хановер, а същият резултат се получи и на мачовете между АЗ Алкмаар и Валенсия и Спортинг (Лисабон) - Металист (Харков), като интригата в тях остава жива за реванша. АТЛЕТИКО М - ХАНОВЕР 2:11:0 Фалкао (9)1:1 Диуф (38)2:1 Салвио (89) МИНУТА ПО МИНУТА СПОРТИНГ - МЕТАЛИСТ 2:11:0 Измайлов (51)2:0 Инсуа (64)2:1 Шавиер (90) д. МИНУТА ПО МИНУТА АЗ АЛКМААР - ВАЛЕНСИЯ 2:11:0 Холман (45)1:1 Топал (51)2:1 Мартенс (79) МИНУТА ПО МИНУТА ШАЛКЕ 04 - АТЛЕТИК Б 2:40:1 Йоренте (20)1:1 Раул (22)2:1 Раул (60)2:2 Йоренте (73)2:3 Де Маркос (82)2:4 Муниаин (90)