07/04/12 18:35

ЦСКА с второ поражение в контролите

/КРОСС/ ЦСКА претърпя загуба с 1:2 от руския Волга Нижний Новгород в контрола играна в Турция. Ицо Янев бе точен за нашите от дузпа в 87-ата минута, а Ахметович и Бибилов реализираха за руснаците, съобщават от клуба. В началните минути на контролата действията се развиваха предимно в средата на терена. В 7-ата минута армейците получиха правото да изпълнят пряк свободен удар на удобна позиция. Зад топката застана Христо Янев, който изпълни технично, но топката мина на сантиметри от напречната греда.  Пет минути по-късно отново Ицо Янев притесни вратаря на руснаците Абайев, след като стреля от около 28 метра  принуди стража на съперника да се намесва