07/20/12 06:24

Левски би Сараево с 1:0

Илиан Илиев: Футболистите показаха характер в трудните моменти София /КРОСС/ Старши-треньорът на Левски Илиан Илиан изрази задоволство от победата с 1:0 срещу Сараево, но определи мача като напрегнат и тежък, съобщават от клуба. „Получи се тежък мач, с доста напрежение, което за съжаление не ни напусна дори след гола. Според това, което показахме резултатът е най-позитивното нещо в двубоя. Футболистите проявиха характер в трудните моменти. Топката се движеше бавно, имаше напрежение да не сгрешим. Това доведе до там пасовете да вървят назад и настрани, което улесни противника, който беше доста прибран. Те разчитаха на контраатаки, които второто полувреме станаха по-опасни. Доста хората дойдоха и ни подкрепиха, но има момчета, които не са играли на този стадион. Не очаквах, че ще имаме напрежение през целия мач