11/22/10 00:25

Спортинг като Порто, би само с 1:0 за Купата

Съперникът на Левски в Лига Европа Спортинг повтори противника на ЦСКА в същия турнир Порто, и също записа минимална победа с 1:0 в своя мач от 1/16-финалите за Купата на Португалия. Лисабонският гранд се наложи над Пасош де Ферейра и се класира за осминафинал. Пауло Сержо даде почивка на някои свои титуляри, но като цяло пусна в игра силен състав, и заложи на нападение Лиедсон – Елдер Пощига, достатъчно да стресне всеки съперник. Яник Джало реализира единствения гол в двубоя в даденото от рефера продължение на първото полувреме, когато бе ос...