09/11/12 20:07

България победи Армения с 1:0

Футболният отбор на България постигна първа победа в световните квалификации, след като пребори тима на Армения с 1:0.

Около 12 000 зрители на Националния стадион „Васил Левски” станаха свидетели на българската победа в квалификационна група „B” на зона „Европа”.

Единственото попадение в мача реализира Станислав Манолев в 44-ата минута след много хубава акция и подаване на капитана Ивелин Попов.

В 73-ата минута двата тима останаха на терена с по 10 души, след като Светослав Дяков получи втори жълт и червен картон, а Писели от гостите бе директно изгонен.

В 77-ата минута тимът на Армения остана с 9 души, след като червен картон за неспортсменско поведение получи и Хазарян.

The post България победи Армения с 1:0 appeared first on OFFNews Новини.