11/02/13 16:54

Загорчич: Има и такива мачове, ще коригираме грешките

„Има и такива мачове. Опитвахме се да играем и да владеем повече топката. Успяхме в по-голяма част от мача. Двете грешки през първото полувреме ни костваха много. Те бяха първите пред нашата врата и успяха да ни вкарат гол“, коментира старши треньорът на Литекс Златомир Загорчич след загубата с 1:2 от Ботев в Пловдив. „След 2:0 се прибраха назад. Много е трудно в такива мачове да се играе. Опитахме се по всеки начин, вкарахме гол, но липсата на шанс ни попречи да стигнем до равен. Не искам да коментирам съдиите. Няма да го направя никога. „Мисл...