06/25/10 23:52

Юношите на Черноморец не успяха да стигнат до финала

Възпитаниците на Владо Стоянов и Мирослав Кралев, не успяха да се класират на финала на републиканското първенство по футбол за юноши старша възраст. Младите футболисти на “акулите” загубиха втората среща – полуфинал реванш от отбора на Видима Раковски Севлиево с 1:3. Първия двубой бе спечелен от тима от Севлиево с 2:1. Гостите поведоха в 16 минута след гол на Денис Неджмиев. Домакините опитаха да върнат бързо попадението, но срещаха добре организираната отбрана на гостите. На свой ред момчетата от Севлиево отправиха няколко удара към вратата ...