07/01/10 10:28

Вратарят на Парагвай: Целта срещу Испания е да не допуснем гол

Парагвай трябва да спре испанския стил с много подавания в четвъртфиналния мач от Мондиал 2010, заяви Хусто Вияр, вратар отбора от Южна Америка. "Не трябва да им оставяме никакви празни пространства. Те могат да си подават топката много бързо и много добре. Не можем да им оставяме абсолютно никакви пространства", коментира Вияр на пресконференция. Парагвай се класира за четвъртфиналите след победа с изпълнение на дузпи срещу Япония. Испания пък елиминира Португалия с минимален успех 1:0. "Нашият футбол винаги се е базирал на тактиката и на мо...