07/11/10 12:35

Аякс иска 35 милиона паунда от Юнайтед за Суарес

Холандският Аякс иска 35 милиона евро от Манчестър Юнайтед, за да се раздели с уругвайската си звезда Луис Суарес, съобщава британската преса. Суарес впечатли по време на Мондиала, отбелязвайки 3 гола, 2 от които на осминафинала срещу Южна Корея спечелен с 2:1. 23-годишният футболист игра и като волейболист в четвъртфинала срещу Гана, предотвратявайки сигурен гол, като така спаси страната си, макар да бе изгонен, заради играта си с ръка. Суарес впечатли и в Холандия, където вкара 49 гола в 48 мача за Аякс през последния сезон, което накара а...