07/18/10 21:15

Калмар би на домашна сцена преди реванша с Дачия

Шведският Калмар, вероятен съперник на Левски в третия квалификационен кръг на Лига Европа, се наложи с 2:0 като гост на Дюгарден в среща от 15-я кръг на първенството. Така Калмар записа четвърти успех в последните пет мача на домашна сцена, но остана на шест място във временното класиране. През седмицата шведите не успяха да победят молдовския Дачия в Лига Европа, и оставиха всичко да се решава следващия четвъртък на реванша. Победителят от сблъсъка ще се изправи срещу Левски на 29 юли и 5 август. Любопитното е, че след седмица, в следващия ...