08/07/10 10:40

България загуби от Полша в приятелски мач при юношите

Втора поредна загуба записа националният отбор по волейбол на България за юноши младша възраст в контролните си мачове в Полша срещу местния представителен тим. В град Йедличе българите загубиха от домакините с 1:4 (23:25, 16:25, 17:25, 25:20, 9:15). В първия гейм трикольорите допуснаха обрат след като водеха с 20:15 и го загубиха с 23:25. Това стечение на обстоятелствата доведе до срив в играта на българите и те бяха надиграни по категоричен начин в следващите два гейма. След това бяха изиграни и два допълнителни гейма. Първият от тях бе спе...