08/18/10 18:11

Сашо Борисов: Предполагам, че аз ще нося отговорност, не е нормално

Старши треньорът на ЦСКА за мача с ТНС в четвъртък - Сашо Борисов, днес не бе напълно уверен, кой точно ще определи състава на червените за двубоя от Лига Европа и ще носи отговорност при победа или загуба, като призна, че това не е нормално. „Аз съм старши треньор, предполагам, че аз ще нося отговорност. Аз и моят екип”, заяви Борисов на официалната пресконференцията преди двубоя . „Трябва да се върне увереността на футболистите и феновете отново да се върнат да подкрепят отбора. Те са 12-ият играч и разчитаме на тях.” „Милен Радуканов и Йорда...