09/16/10 10:35

Раниери: Играхме срещу вицешампиона на Европа, няма защо да плачем

„Разбира се, искахме да постигнем друг резултат”, заяви треньорът на Рома Клаудио Раниери запитан защо отборът му е играл дефанзивно при загубата с 0:2 като гост на Байерн Мюнхен на старта на Шампионската лига. „Знаехме, че Байерн задържа дълго топката и я контролира добре. Мисля, че петте гола, които получихме в Каляри, се отразиха на нашата игра в този мач.” „Не успяхме да им създадем неприятности, но през първото полувреме играчите на Байерн имаха само едно положение. Играхме срещу вицешампиона на Европа, няма никакъв резон да плачем след то...