09/20/10 10:48

На мач във Висшата лига: Бивш национал псува като хамалин баба и внуче

Стигалият дори до националния отбор на Англия скандалджия Лий Бойър отново напомни за себе си в типичен стил, като напсува баба пред погледа на внучето и по време на мач от Висшата лига. Полузащитникът на Бирмингам Сити изпусна нервите си при гостуването на Уест Бромич Албиън, загубено с 1:3, когато бе заменен в 68-ата минута. Вместо кротко да си седне на пейката, Боуър се впусна в кавга със седящата наблизо фенка на домакините Сандра Кокс и безочливо я нарече „ш****а к***а”. Осъзнал, че може да отнесе тежко наказание заради неконтролираното си...