10/24/10 19:05

Ливърпул взе втора победа във Висшата лига, остана в зоната на изпадащите

Отборът на Ливърпул взе изключително важни три точки срещу Блекбърн Роувърс. „Червените” се наложиха с 2:1 като домакин, а това бе едва втората победа на тима от началото на сезона във Висшата лига. И трите гола в мача паднаха в началото на второто полувреме и то в рамките само на шест минути. Първо централният бранител Сотирис Кириякос даде преднина домакините три минути след подновяването на играта. Последва бърз отговор на гостите от Роувърс, които изравниха, след като Джейми Карагур не успя да избие удар от гол линията и отклони топката в ...