09/20/10 23:18

Пламен Константинов: Искам да съм си аз, а не да приличам на някой!

„Пламен Константинов няма нито една загуба в кариерата си! Ама това е, защото има само едни мач в кариерата си на треньор”, шегуваха се хората след мача на неговия Зираатбанк срещу ЦСКА в Правец. Контролата между червените и турците бе първата среща на Гибона, в която той официално се изяви като треньор, а не като играч, бе в треньорското, а не игрално поле. След серия от пожелания за успешна кариера и шегички по темата от бивши съотборници в националния, Константинов изведе Зираатбанк срещу армейците и взе победа с 3:2 гейма. Мъжът на 2008-ма ...