09/26/10 19:31

Ботев с първа издънка, преследвачите падат

Ботев Пд направи първа грешна стъпка в първенството, завършвайки 1:1 в гостуването си на Гигант Съединение. „Жълто-черните” изиграха най-слабия си мач от началото на първенството, въпреки съдийската подкрепа, и не успяха да стигнат до успеха. Двубоят приключи драматично, с пропуск от бялата точка на Димитър Байрев в последната, 90-та минута на мача. „Канарчетата” успяха да вземат преднина в 28-та минута, с гол на щатния си реализатор Наско Курдов. Попадението дойде след сериозна грешка на вратаря Боян Янкулов, който тръгна да лъже Ридван Хаджи...