10/24/10 23:48

Интер стигна само до равен със Сампдория

През първото полувреме на „Джузепе Меаца” и двата отбора имаха своите шансове, но така и не стигнаха до гол. Резултатът бе открит в 62-та минута от гостите чрез Стефано Губерти. Касано открадна топката от Киву и центрира за крилото, което с воле вкара във вратата на Жулио Сезар. Домакините се втурнаха в атаки, за да изравнят резултата и постигнаха целта си в 80-та минута. Перфектен пас на Коутиньо в малкото наказателно поле бе засечен от Самуел Ето’о, който с глава реализира за 1:1. До края на мача „нерадзурите” опитаха да стигнат до втори г...