10/26/10 21:42

Нов лесен успех за Левски в Балканската лига

Левски продължава безпроблемния си ход в Балканската лига, като във втората си среща от група А се наложи с 94:60 над Славонски брод. Хърватите, които са новобранци в тази надпревара, бяха сравнително равностойни на съперника си само в първите минути на двубоя, но след като „сините” успяха да дръпнат в резултата, не изпуснаха повече инициативата до края. Първата част приключи само със седем точки аванс за Левски, но във втората домакините взеха преднина от още 10 и се оттеглиха на почивка при 44:27. Ситуацията остана същата и през второто полу...