10/26/10 00:49

Хълк и Фалкао вкараха по два гола за разгром на Порто срещу Униао Лейрия

Хълк и Фалкао вкараха по два гола за отбора на Порто, който продължи победния си ход в португалското първенство по футбол с разгром с 5:1 над Униао Лейрия. Съперникът на ЦСКА в Лига Европа е на върха в класирането с актив от 22 точки и е следван от отбора на Бенфика, който е с 15. С по 14 точки след осмия кръг са Академика и Брага, докато по 12 имат Олянензе, Сетубал и съперникът на Левски - Спортинг Лисабон, който победи с 1:0 Рио Аве в неделя. Хълк вкара двата си гола още през първото полувреме, след като беше точен в 14-та и 20-та минута. ...