11/07/10 16:27

Венци Стефанов: Славия върви по прав път, имаше дузпа за Левски

Президентът на Славия Венци Стефанов бе видимо ядосан след равенството на неговия отбор с Левски. Според него отборът му сам е изпуснал победата, като се е върнал назад през второто полувреме. Той призна, че дузпата за Левски е била правилно отсъдена, но изрази разочарование от опитните си футболисти. „Две минути преди края направихме дузпа и така. Дузпа има, нормално отсъдена дузпа, какво да направим. Данчо (Петков) се раздаде през целия мач, но тази дузпа бе излишна, тук трябва да разчиташ на най-опитните да внесат спокойствие, в случая не м...