11/10/10 00:03

Стоук изплува от дъното, Тотнъм загуби точки у дома

Стоук Сити се измъкна поне за малко от зоната на изпадащите, след трудна победа с 3:2 над Бирмингам в първи мач от 12-я кръг на Висшата лига. Робърт Хут откри резултата минута преди края на първото полувреме, а Рикардо Фулър ощастливи за втори път „Британия стейдиъм” в 72-та. Резервата Кийт Фахи и Камерън Джером само за две минути, между 74-та и 76-та върнаха мача там, откъдето започна, и Бирмингам можеше да си тръгне поне с точка от Стоук. Дийн Уайтхед обаче не бе на това мнение, и с попадение в 85-та минута донесе успеха за домакините с 3:2....