11/19/10 17:56

Вицешампионът Дунав нанесе втора загуба на Левски

Вицешампионът Дунав Русе победи като гост Левски със 79:67 точки в първия мач от 6-ия кръг на Националната баскетболна лига за жени. Това е втора загуба за "сините" за сезона и трети успех за Дунав, който загуби служебно от Левски в първия кръг на шампионата. Гостенките от Дунав поведоха с края на първата част и през целия мач водеха в резултата, като най-голямата разлика в мача бе 15 точки при 55:70 седем минути преди последната сирена. За Левски най-резултатни бяха Наталия Топалова-Шопова с 22 точки и 8 борби, Радостина Димитрова добави 17 ...